Reference

Připravili jsme pro Vás reprezentativní seznam našich klientů, který pravidelně aktualizujeme. Vedle stručného představení klienta uvádíme i rozsah prováděných služeb. Jste našimi klienty a přejete si zařadit své informace do referencí? Stačí nás kontaktovat a my vše zařídíme.

Vedeme mzdovou agendu pro malé i pro velké organizace.

Mezi klienty najdete právnické a fyzické osoby z různých oborů, a to společnosti výrobní, obchodní, nakládání s odpady, podnikající v autodopravě, ve stavebnictví a v dalších zajímavých odvětvích.

V současné době spolupracujeme s více než deseti společnostmi a více než dvaceti OSVČ, přesahující celkový obrat 150 mil Kč. Mezi našimi klienty se najdou drobní živnostnici s obratem 200 tis. Kč za rok, ale také společnosti s obratem přes 70 mil Kč za rok.

Nabízíme více jak desetileté zkušenosti, od počátku naší činnosti klademe důraz na individuální potřeby klientů, spolupracujeme a jsme schopni zajistit kvalitní služby v oborech auditu a daňového poradenství tak, aby klient nemusel tyto jednotlivé služby sám dále vyhledávat.

Účetní služby provádíme pro firmy v Ostravě a v blízkém okolí.

Našimi klienty jsou fyzické i právnické osoby.

Zpět na začátek ^